Menu
Your Cart

Kas jauns?

Neiegrimt ikdienā un nezaudēt zvagznes

Kas jauns? Aktualitātes


09 jūl. Žiga ceļojumi. Nu un pārējā figņa Rojā
rojahotel 0 1863
Kolosāls stāstu vakars. Cilvēku skaits nenormāls, vismaz 250, sēž kāpās, smiltīs, pie galdiem, uz pufiem, pie jūras. Un jūtās kā cilvēki.... Neviens  netika dalīts vakcinēti/ nevakcinēti, (un manos pasākumos nekad netiks dalīti). Un mēs saulei rietot dodamies ceļojumā.Šķiet, labākais stāstu vakars kāds bijis. Var redzēt, ka cilvēki noilgojušies pēc kā pozitīva un jauka. Liels paldies visiem, jo es atkal sajutos kā cilvēks. Domāju, ka mēs visi tā sajutāmies. Tiekamies jau drīz. Bet rīt Rojā un sv..
07 jūl. Info pa fīrem mūsmājs
rojahotel 0 1425
Reku, te nu es akal nāk a zīņ pa šitā vīkend šeftem Rojā.Viss būs smuk un rām, mierig un lēn. Augšs teic, ka gais ieraut vares. Vai būs izpūst, to vīņ vel nemāk teikt. Ta nu pie mums varēs nākt vis, kas stāv klus un nebrūķe mut pa orientācij vai vakcinācij. Kārtībs rulli stāv rakstits, ka tu turesies pie sāv beņķ un bez samaņs apkart neklīdīs.Te info pa fīrem mūsmājs:1) piektās diens krēsls stunda ap 21:00 uz mūs teras iztaisīsies Žīgs. Viš teic, ka tu sūks āl no mūs bufet un nepieklājig skāļ zv..
04 jūl. Zīņ, ka Zvejniek svētk būs!
rojahotel 0 1507
Es no Roj’s atkal grib Tev sveikt a zīņ, ka Zvejniek svētk būs! Jau nākšosestdien.Šito gād būs akal vis pa smuko-tā mierīg un rām! Nu jau vien air distanc mēs pieprot lāb, pat ģimens gulta. Tu akal zvanis-teiks, ka grib nākt. Pasmels zup no grāp, uzkodis pepinat vai šmoret zīv, pabrūķes mut a īst zvejniek, varbūt pat izlocis kājs a mūs lustigem Indr un Modž. To vai ļaus, es būs prasīt tiem tur augša. Un Tu bus rāms. Nevicināsies ar air. Kād jēg? Ja nav klop ciems pret ciem, ta tas, kam pot i vai..
25 marts Akcija “Atelpa savējiem”
rojahotel 0 1688
Prieks un pateicība, ka "Atelpa savējiem" akcijā medicīnas darbinieku izmitināšanā iesaistās arī viesnīca "ROJA" (Roja Hotel), kas īpaši parūpējusies par viesu labsajūtu: "Sarmīte jūtas atpūtusies un izklaidēta, pat uz Kolkas ragu aizvesta. Rīt būs no jauna ierindā!"Ziedo un palīdzi pēc iespējas vairāk medicīnas darbiniekiem doties trīs dienu apmaksātā atpūtā Latvijas laukos! Maksas tālrunis: 90006565 (Maksa par zvanu 4.27 EUR)Ziedo ar pārskaitījumu:HOSPISS LV ..
17 marts Top sezonas hīts-sparģeļi
rojahotel 0 875
Kad sapņoju par vasaru un lieliem, baltiem kuģiem... Top sezonas hīts-sparģeļi. Saules un pirmo asnu vēstneši. Man krājumā ne mazums recepšu, bet te ātra, garda, uzturvielām bagāta maltīte. Ja šaubies-vaicā pēc padoma!..
08 febr. Zanes intervija LR Monopolam
rojahotel 0 1004
Šovakar ''Mielasts zvejnieku sētā'' ar visu, kas ražots Rojā. Negaidot vasaru, Monopols tiekas ar īstu saimnieci, kuras mājās siltums un omulība arī aukstā ziemā. Mūsu viešņa - uzņēmēja Zane Vaivode.Viesnīca “Roja” ir ģimenes uzņēmums Kurzemes priekrastē, un tajā jau vairāk nekā 25 gadus saimnieko Zane Vaivode. Viņa nāk no Rojas, kur sākotnēji arī skolojusies, pēc tam mācījusies Latvijas Valsts konservatorijā, kā arī Biznesa vadības koledžā. Darba gaitas Zane aizvadījusi dzimtajā pusē Rojā - str..
24 nov. Vakariņas vienam
rojahotel 0 729
Mūsu draugiem, radiem, viesiem, kolēģiem un visiem labvēļiem - Paldies, ka esat kopā ar mums! Lai staro gaisma jūsu mājās, lai sirdīs miers, lai stiprs gars, lai nesatricināma veselība! Mēs šai svētku laikā esam domās kopā ar jums un jūsu mīļajiem.Laiks brīvbrīdim - mūsu īpašais video sveiciens!https://fb.watch/4AKQVe8I5M/..
18 nov. Daudz laimes, mīļā Latvija!
rojahotel 0 803
“Mēs maza cilts. Mēs būsim lieli tik, cik mūsu griba.”, tā Rainis mūs iedvesmojis. Mēs esam stipra cilts, mēs esam izglītota nācija, mēs turam godā tradīcijas un tikumus, mēs esam čakla tauta. Mēs varam un darām. Gara spēku un ticību uz labo visiem, kas mīl šo zemi! Daudz laimes, mīļā Latvija!..
07 nov. Tā vēl nav bijis
rojahotel 0 616
Tā vēl nav bijis. 25 vasaras un ziemas esam bijuši atvērtām durvīm un sirdīm. Nekas jau nemainās būtībā. Notiek pārkārtošanās. Par to, kas nav atcelts: nav atcelta saimnieku viesmīlība un nebeidzamās sarunas pie kamīna, nav atcelts grezni klāts galds un mājīgas maltītes, nav atcelta Mežtaka un Jūrtaka, nav atcelti sapņu pilnie spilveni un kaiju klaigas, nav atcelta izkarsēšanās saunā divvientulībā, nav atceltas gardās brokastis, nav atceltas grāmatas un galda spēles. Un baltais saimnieks Rojs ir..
01 nov. Kad apcirkņi pilni
rojahotel 0 625
Kad apcirkņi pilni un lauki aparti, saimnieks atskatās uz ražas gadu. Nogurums un gandarījums. Klājam bagātīgu galdu un svinam dzīvi. Dēļ šādiem brīžiem ir censties vērts. Paldies mūsu sapņu komandai-virtuoziem virtuvē un viesu zālē! Un Edgara rokās vijole gavilē!..
12 aug. Kāzu jubileja
rojahotel 0 825
Tāds skaistums mūsu viesu kāzu jubilejai top, kad ir gatavi sadarbībai labākie no labākajiem Rojā - ziedu veikals un Alda Vecbērza, zivju veikaliņš un Anda Maslobojeva, grezno kūku cepēja Ilona Klāviņa un restorāna OTRA PUSE komanda ar saimnieci Zane Vaivode. Sadarbībā ir spēks!..
29 jūn. Zvejniek svētk būs!
rojahotel 0 661
Zvejniek svētk būs! Šito gād būs vis pa smuko-tā mierīg un rām! Tu zvanis-teiks, ka grib nākt. Pasmels zup no grāp, uzkodis pepinat vai šmoret zīv, pabrūķes mut a īst zvejniek, izlocis kājs a mūs lustigem Indr un Modž. Un bus rāms. Un nelīdis pār pa žog, un nelauzisies caur durj spraug. Vakar lust maksas 5€ no dvēsel. Un ietures vien air distanc. Tu nevaid! Maksa un nāc a! Bet visu pirms piesak, ka būs - tālruns 29477602. Vis āls, šnābs un brētliņ no mūs bufet, ne no gald apakš. Mēs tak i elegan..
Rāda no 1 līdz 12 kopā 12 (Kopā lapu - 1)