Menu
Your Cart

Apartamenti

Esat noguris no ikdienas? Sapņojat par atpūtu, kur valda miers, klusums un privātums?

Apartamenti viesmīlīgi dzīvokļi

Dārzs, kur padzert rīta kafiju un noplūkt norasojušas ogas.

Kur ābeles paēnā baudīt dienas vidus rāmo gaitu un iegrimt apcerīgos sapņos, kur palasīt labu grāmatu un iekosties piejūras zemē briedušā ābolā. Klusā, akmeņainā pludmale dažu soļu attālumā - privātums ir vairāk kā cerēts!

Selga

Divvietīgs dzīvoklis ar 2 gultām
(1 dzīvoklis)

Vasaras sezonā no 45.00 € / par nakti ( minimālā rezervācija 5 naktis )
Pavasara un rudens sezonā no 30.00 € / par nakti ( minimālā rezervācija 5 naktis )

Labiekārtots divu istabu apartaments, kur būsiet pats sev saimnieks. 

Rojas novada muzejs ar roku sasniedzams. Ciemata centrs ar veikaliem, sporta bāzi un kultūras centru - piecu minūšu attālumā. Tirdziņi un veikaliņi, Rojas upe, osta un laivu bāze, apskates objekti un gleznainie Rojas meži, labiekārtota smilšainā pludmale un saulrieti, brīvdabas koncertzāle un mierpilnas vakariņas restorānā ''Otra puse'' - tas viss pastaigas attālumā.

Dzīvojamā istaba ar atpūtas zonu, grāmatām, galda spēlēm, romantiskajām filmām, Smart TV un Netflix. Internets gan jāņem līdzi ! Guļamistaba ar lielo gultu, sapņu spilveniem un spoguļgaldiņu. Virtuve ar ēdamzonu un visu, kas nepieciešams maltītes pagatavošanai. Drēgnos vakaros omulību radīs elektriskais kamīns vai uguns malkas krāsnī. Siltums un zāļu tējas tase ir viss, lai iegrimtu bērnības atmiņās. Labierīcības aprīkotas ar dušu un WC.
Jūsu ērtībām atradīsiet arī veļas mašīnu, gludekli, matu fēnu, higiēnas līdzekļus, kā arī siltus pledus atspirdzinošiem vasaras vakariem... Mūsu viesi saka, ka šeit ir VISS, kas dzīvei nepieciešams. Lai tā būtu! Kļūsti par mūsējo!