Menu
Your Cart

Vīna zāle

Latvijā nav plašu vīnogulāju plantāciju, bet ir zinoši un prasīgi vīna baudītāji

Vīna zāle Otra Puse

Latvijā ir zinoši un prasīgi vīna baudītāji.

Latvijā nav tik augstu kalnu, kas pieskaras debesīm, bet ir daudz kaislīgu slēpotāju. Latvijā nav plašu vīnogulāju plantāciju, bet ir zinoši un prasīgi vīna baudītāji.

Mūsu piejūras zemē briest ziemeļrietumvējā rūdīti āboli, kas pārtop sidrā un par vīnu Latvijā sauc arī raudzētu dzērienu, kas tapis no ceriņiem, rabarberiem un pienenēm.

Neticami?

Vīna klubs *Vīns un Vējs*

Ja vēlaties piedzīvot ceļojumu vīnu pasaulē, piesakieties mūsu Vīna draugu klubā! Reizi mēnesī tiekamies, lai dotos ceļojumā vīna pasaulē - mācītos ko jaunu, izbaudītu vīnu, izgaršotu piemeklētu ēdienu un sildītos sirsnīgās sarunās. Kopā ir jautrāk! 

Vīna veikals

Ja esat kaislīgs vīna cienītājs, vīna zinātājs vai jauniesācējs... Ja meklējat kaut ko zināmu vai nezināmu, piekrastes veikaliņos neatrodamu... Ja vēlaties vīna zinātāja konsultāciju par piemērotu vīnu Jūsu iecerētajai vakara maltītei vai svētku reizei... Padod ziņu! Meklēsim kopēju horizontu, atlasot vīnus no saimnieces kolekcijas, parunāsim, degustēsim, pasūtīsim.

Iepriekš gan piesakies, jo esmu vienmēr skrējienā - Zane 29477602

Degustācijas un mielasti

Saimnieces vīnu kolekcijā mums ir tāda daudzveidība, lai pietiktu ikvienam un patiktu ikkatram. Domubiedru, kolēģu vai ģimenes lokā apsēsties pie svinību galda, izbaudot svētku maltīti ar pieskaņotiem vīniem, vai pavadīt vakaru sirsnīgās sarunās, degustējot ne vien vīnus, bet arī mūsu draugu ''Sabiles sidrs'' saimnieces Baibas darītos sidrus - vai var būt vēl jaukāks dienas noslēgums? Piesakies - meklēsim kopēju horizontu!

Zane 29477602