Menu
Your Cart

Restorāns

Mūsu cieņa pret ēdienu ir cieņa pret dzīvi

Restorāns Otra Puse

Mēs zinām, ka mīlestība iet caur vēderu.

Ar atbildību un rūpēm gatavots ēdiens ir mūsu cieņas apliecinājums vietai, kultūrai un ļaudīm. Mēs esam slaveni ar gardu, izdomas bagātu un mūsu novadam raksturīgu gastronomijas piedāvājumu.

Cienot tradīcijas, ne velti esam saņēmuši Kultūras mantojuma sertifikātu, kas apliecina mūsu prasmi pagatavot ēdienu, kas ir vienkāršs, bet vienlaicīgi izcils savā garšu bagātībā un gatavots no Latvijai raksturīgiem produktiem.

Mēs esam par Latvijas garšu!

Dienas piedāvājums

Pavasarim vārti vaļā! Pirmie saules stari silda piekrastes akmeņus, piesaulītē starp sūnām izspraucas māllēpju dzeltenās galviņas un pirmie pavasara vēstneši steidz sasaukt savējos. 

Lai arī šobrīd pasaulē plosās nešpetns vīruss, un mēs nedrīkstam savus viesus sasildīt un apkalpot restorānā, tomēr viesnīcas viesiem ar īpašu sirsnību sagatavosim un pasniegsim maltīti.

Iepriekšēja saskaņošana ir vairāk kā vēlama, tādēļ piezvaniet man, saimniecei Zanei, tel. 29477602

Ikdienai un svētku reizei

Reizēm dzirdam no viesiem, ka esam izslavēts zivju restorāns, uz kuru ceļu mēro viesi no tuvākas un tālākas apkārtnes. Lai tā būtu! Ne vien zivis, bet arī citus Latvijai un novadam tipiskus produktus pārvēršam sildošā, saprotamā un mājīgā ēdienā. Latvijas garša.

Grupām un domubiedriem

Ja esat domubiedru pulciņš un meklējat Ziemeļkurzemei raksturīgu gastronomisko piedzīvojumu, esat sasnieguši adresātu!

Ne vien daudzveidīgas programmas grupām, bet arī iespēja piedalīties meistarklasēs (zivju apstrāde un kūpināšana, ābolu talka un sulu spiešana, nacionālo ēdienu gatavošana uz malkas pavarda un citas izrīcības) un ēdienreizes pauze vairākās tūrēs ir tas, ko piedāvājam.

Mūsu izslavētais deserts neatstās nevienu vienaldzīgu...

Zvaniet, saskaņosim vēlmes un iespējas!


Brokastis

Sirdi sildošas brokastis spēj vērst par labu jebkuru neveiksmi.

Mūsu viesi ar atzinību novērtējuši saimnieces pasniegtās brokastis ziemā pie kamīna vai vasarā uz saules pielietās terases.

Lai bagātīgs saldumu galds paliek dienvidzemju piedzīvojumiem! Kurzemes ļaudis paēd brangi - lai vējš, kas no augš' un apakš' pūš, nenogāž no kājām.

Svinību reizei

Lai izbaudītu svētku prieku, uzticiet savas rūpes mums!

...un vienlīdz svarīgs ir katrs mirklis ārpus ikdienas, jo - kam nav darba diena, tas nezin, kas ir svētdiena.

Mēs zinām, kā radīt svētkus. Mēs varam un darām.

Restorāna"Otra puse" plašais piedāvājums, viesnīcas "Roja" iespējas, jūras tuvums un saimnieku rūpes par ikvienu viesi un prasmes organizēt neaizmirstamus pasākumus, ir garants, ka jūsu ieceres piepildīsies.

Jebkuras jūsu vēlmes ir apspriešanas vērtas...

Jums atliek tikai pieņemt lēmumu, un mēs jau darbojamies...

Vīna zāle

Latvijā nav tik augstu kalnu, kas pieskaras debesīm, bet ir daudz kaislīgu slēpotāju. Latvijā nav plašu vīnogulāju plantāciju, bet ir zinoši un prasīgi vīna baudītāji.

Mūsu piejūras zemē briest ziemeļrietumvējā rūdīti āboli, kas pārtop sidrā un par vīnu Latvijā sauc arī raudzētu dzērienu, kas tapis no ceriņiem, rabarberiem un pienenēm.

Ja esat vismaz 8 domubiedru pulciņš, kurš vēlas piedzīvot ceļojumu vīnu pasaulē, mēs piedāvājam:

* Tematiskas vakariņas ar dažādu reģionu ēdieniem 3 kārtās un tiem pieskaņotiem vīniem,

* Atlasītu vīnu degustācijas ar uzkodām,

* Sabiles sidra degustāciju ar uzkodām,

* jūsu ārzemju draugiem - 3 kārtu vakariņas no Latvijai tradicionāliem produktiem un pieskaņotiem Sabiles sidra vīniem,