Reku, te nu es akal nāk a zīņ pa šitā vīkend šeftem Rojā.

Viss būs smuk un rām, mierig un lēn. Augšs teic, ka gais ieraut vares. Vai būs izpūst, to vīņ vel nemāk teikt. Ta nu pie mums varēs nākt vis, kas stāv klus un nebrūķe mut pa orientācij vai vakcinācij. Kārtībs rulli stāv rakstits, ka tu turesies pie sāv beņķ un bez samaņs apkart neklīdīs.

Te info pa fīrem mūsmājs:

1) piektās diens krēsls stunda ap 21:00 uz mūs teras iztaisīsies Žīgs. Viš teic, ka tu sūks āl no mūs bufet un nepieklājig skāļ zviegs.

2) sestā, kas Zvejniekdien,mān blic riktesies pa Otr’s puss Zvejniek sēt un mūs restorān plac. Ceps, šmores, dziedas un prieces zvejniek puišs.

3) uz vakar pus mēs posīs teras, kur akal piesēst pie burbuļūden. No 20:00 Groš znotiš Ēdžs uzraus kād meldiņ. Viš teic, ka DO un FA apies. Nav ļauts. Dancāt a nav ļauts, bet elp ievilkt i ļauts.

4) Ja nu tev galīg pazūds orientiers, ta var mūs gazzonā nofraktet piknikviet, lai palūret caur žog pa lāb vai pa kreis. Tas viss ļauts līdz pusnakt, ta vis mūk pa krūmiem. Biš ātrāk kā citugād. Plāniš klārs? Un Tu būs bijs lēns... Ta Tu nāks - kritis uz cēļ, paijas man rok, solis zvaigzns no debesim nest un pērls no jūrs dzīlem vilkt... Bet es teiks-nē! Beņķ i tik, cik i, un man vakars i aizsists. Un nevaimana, nesol man laiv  un saullēkt divata! Lai viss būt klārs- Andž būs ciets kā krams. Višs būs aizbultējs vis durvs un logs, lai tā sērg netiek iekša! Bet man tīk ļauds, kas nojauš, kā vakars beigsies un rīts sāksies!

Arvienvārdsakot - zvan 29477602 jau tagadiņās, angaže Žīg vai Ēdž vakar, vai gazon benķs. Tas katrs vismaz 5 eirik vērts! Un atmin mans vārds-ja i lēns, ta iztur pauz līdz galem.

Tā viš i, un tā tam mūžam būs būt!