Zvejniek svētk būs! Šito gād būs vis pa smuko-tā mierīg un rām! Tu zvanis-teiks, ka grib nākt. Pasmels zup no grāp, uzkodis pepinat vai šmoret zīv, pabrūķes mut a īst zvejniek, izlocis kājs a mūs lustigem Indr un Modž. Un bus rāms. Un nelīdis pār pa žog, un nelauzisies caur durj spraug. Vakar lust maksas 5€ no dvēsel. Un ietures vien air distanc. Tu nevaid! Maksa un nāc a! Bet visu pirms piesak, ka būs - tālruns 29477602. Vis āls, šnābs un brētliņ no mūs bufet, ne no gald apakš. Mēs tak i elegant taut-tā viš i un būs!

Zvejniek svētk Rojā būs! Va ta Tu mān zīņ i saņēms un pres las a? Tas viss būs sien mēneš 11.datuma! Es viss dien riktesies pa Otr’s puss Zvejniek sēt. Ceps, šmores, dziedas un prieces zvejniek puišs. Tad pucesies uz “Svītraino ball”, kas sāksies 22:00. Un Tu būs bijs lēns... Indr un Modž jau laidis trešo valss... Ta Tu nāks - kritis uz cēļ, paijas man rok, solis zvaigzns no debesim nest un pērls no jūrs dzīlem vilkt... Bet es teiks-nē, pa vēlu Tu nāc! Beņķ i tik, cik i, un mān dej kart i pill! Un nevaimana, nesol man laiv un saullēkt divata! Tad Tu teiks, ka Laš kundz i barg. Lai viss būt klārs- man tīk ļauds, kas nojauš, kā vakars beigsies un rīts sāksies! Arvienvārdsakot-zvan 29477602 jau šitonedēļ, lai aizņemt mīkstos beņķs uz ball plac pa 5€ gabalā. Un atmin mans vārds-citunedēļ būs nākšais līmens! Mēs tak i elegant taut-tā viš i un būs!

Zvejniek svētk Rojā būs! Tu grib zinat, kā es Tev pazīs. Elementār-Tu nāks uz STRĪPAINO BALL desmitos, ap saulriet, lepn izsliet zod, paņēms sāv kundz zem rok. Tu būs uzvilcs balls bikss un krekl zili-balt-strīpain. Un sarkan puķ pie krūts būs sprauds, ja gribes īpaš iztaisities. Tu dungos dziesm pa jūr, un es a piln mut smaid dungos Tev līdz. Tu stāstis kur bijs, ko redzejs. Tad es Tev cienas a brētliņ, a bet šnāb Tu ņems no mūs bufet. Indž a Modž grabinas pirmo gabal, un Tu jau bus nobrieds uz sird plosoš valss. Starp cit-saimniek Andžs vis nedeļ sēž zirņos, gaididams lunkanos. Noķēr, būs, pepinas. Ekskluzīv štel, piekāp ap diviem Zvejnieku sētā, dabus nosmeķet! Ja grib tā, ka krīt gar zem, zvan man-mēs pietures. Arvienvārdsakot-grib uz ball-zvan, grib zušs-zvan! Tamdēļ tālruns i domāts! 29477602. Mēs tak i elegant taut-tā viš i un būs!