Šovakar ''Mielasts zvejnieku sētā'' ar visu, kas ražots Rojā. Negaidot vasaru, Monopols tiekas ar īstu saimnieci, kuras mājās siltums un omulība arī aukstā ziemā. Mūsu viešņa - uzņēmēja Zane Vaivode.

Viesnīca “Roja” ir ģimenes uzņēmums Kurzemes priekrastē, un tajā jau vairāk nekā 25 gadus saimnieko Zane Vaivode. Viņa nāk no Rojas, kur sākotnēji arī skolojusies, pēc tam mācījusies Latvijas Valsts konservatorijā, kā arī Biznesa vadības koledžā. Darba gaitas Zane aizvadījusi dzimtajā pusē Rojā - strādājusi atpūtas kompleksā un restorānā “Dzintarkrasts”, 1995. gadā dibināta viesnīca “Roja”, kuras ideja pieder ģimenes puišiem un kas pakāpeniski attīstījusies par stabilu Latvijas lauku tūrisma “pērli”, bet pirms vairāk nekā desmit gadiem līdztekus viesnīcai atvērts restorāns un atpūtas centrs “Otra puse”.

Uzņēmēja viesiem piedāvā izklaides programmas un izzinošanas meistarklases ar iespēju nobaudīt latviešu nacionālās virtuves piedāvājumu, piemēram, “Ražots Rojā”, “Mielasts zvejnieku sētā”, “Dižraušu dzīres”, “Reņģēdāju dzīres”. Savu pieredzi un teorētiskās zināšanas Zane liek lietā Rojas tūrisma biedrības, Kurzemes tūrisma asociācijas un Latvijas lauku tūrisma asociācijas “Lauku Ceļotājs” valdēs, risinot nozarei aktuālus jautājumus un organizējot seminārus citiem uzņēmējiem.

Zanes veikumu novērtējusi Kurzemes tūrisma asociācija, jo viesnīca “Roja” ar atpūtas centru “Otra puse” tikusi iekļauta asociācijas izdevumā par nozares 50 labākajiem uzņēmumiem un tāpat Zane, pārstāvot Rojas novadu, pretendējusi uz nominācijām asociācijas gada balvai tūrismā “Lielais Jēkabs”.