Viesnīca "Roja" ir apņēmusies un īsteno Jūsu privātuma aizsardzību. Šī privātuma politika izskaidro mūsu datu apstrādes paņēmienus un Jūsu iespējas attiecībā uz to, kādā veidā Jūsu personas dati tiek apkopoti un izmantoti.

Personas datu aizsardzība

Privātuma politika attiecībā uz personas datu aizsardzību pamatojas uz 2016. Gada 27. Aprīļa eiropas parlamenta un padomes regulu (es) nr. 2016/679 (Turpmāk tekstā – regula).

Kāpēc mēs apkopojam, glabājam un apstrādājam jūsu datus?

Jūsu dati tiek apkopoti, lai:

Apkopotie personas dati tiek apstrādāti saskaņā ar politiku, kas ir aprakstīta regulā.

Viesnīcas "Roja" darbinieki datus lietos tikai iepriekš minēto mērķu nolūkā un lai uzlabotu pakalpojumu kvalitāti.

Kas ir atbildīgs par jūsu datu apstrādi?

Datu pārzinis, kas ir atbildīgs par šo datu apstrādi, ir rojahotel.lv. Ja jums rodas jautājumi par jūsu personas datu apstrādi, varat sūtīt e-pastu uz info@rojahotel.lv.

Viesnīca "roja" darbiniekiem, kuriem ir pieeja personu identificējošai informācijai, tiek pieprasīta šīs informācijas aizsardzības nodrošināšana saskaņā ar šo privātuma politiku, piemēram, neizmantot informāciju citiem mērķiem, kā tikai pakalpojumu, kas ir nepieciešami klientam, sniegšanai.

Tikai attiecīgi iecelti un pienācīgi pilnvaroti viesnīca "roja" darbinieki var piekļūt datiem, izmantojot savu lietotāja id un personīgo paroli attiecīgās sistēmās.

Kādus datus mēs apkopojam?

Cik ilgi mēs glabājam jūsu datus?

Mēs glabāsim personisko informāciju, klienta un biznesa informāciju tik ilgi, cik nepieciešams, lai:

Kā jūs varat piekļūt saviem datiem, pārbaudīt to pareizību un izlabot tos?

Jums ir tiesības pieprasīt jūsu personas datu kopiju jebkurā laikā, pārbaudīt glabātās informācijas pareizību un/vai labot vai atjaunināt šo informāciju. Jūs varat arī lūgt pilnībā izdzēst jūsu personisko informāciju, ja šobrīd jums nav aktīvu pieprasījumu.

Mēs pieliksim visas komerciāli pamatotas pūles, lai nodrošinātu jūs ar atbilstošu piekļuvi jebkādai jūsu personiskajai informācijai, kuru mēs glabājam 30 dienas no jūsu piekļuves pieprasījuma.

Lai aizsargātu jūsu privātumu un drošību, mēs veiksim atbilstošus pasākumus, lai pārbaudītu jūsu identitāti pirms informācijas izsniegšanas par jūsu pieprasītajiem personiskajiem datiem.

Kur vērsties jautājumu vai sūdzību gadījumos?

Sūdzību un konfliktu gadījumā rakstiet uz e-pastu: info@rojahotel.lv.

Ja jūs iesniegsiet ar privātumu saistītu sūdzību, mēs reģistrēsim Jūsu vārdu un/vai sabiedrības nosaukumu, ar sūdzību saistītās personas vārdu, e-pastu un valsts atrašanās vietu, un informāciju, kas ir bijusi sūdzības pamatā. Mēs izmantosim informāciju, kuru Jūs sniegsiet, lai izskatītu Jūsu sūdzību un nosūtītu Jums atbildi, tiklīdz Jūsu sūdzība būs izskatīta.

Sīkdatņu politika

“Sīkdatnes” ir sīka apjoma informācija, kuras interneta vietne saglabā Jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad Jūs apmeklējat interneta vietni. Tā ļauj serverim apkopot informāciju no Jūsu pārlūka, tādējādi Jums vienmēr nav dati jāievada no jauna, kad Jūs atgriežaties interneta vietnē vai pārejat no vienas lapas uz citu. Vairāk informācijas par to, kā darbojas sīkdatnes, ir pieejams interneta vietnē www.cookiecentral.com.

Sīkdatņu izmantošana

rojahotel.lv un mūsu partneri arī izmanto sīkdatnes un citas tehnoloģijas, lai atcerētos personas informāciju, kad jūs izmantojat mūsu tīmekļa vietni, programmas un tiešsaistes pakalpojumus. Tas notiek, piemēram, atceroties informāciju, ko jūs iepriekš norādījāt tīmekļa veidlapā. Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas divu veidu sīkdatnes:

Sesijas sīkdatnes: tās ir pagaidu sīkdatnes, kas saglabājas jūsu pārlūkprogrammas sīkdatņu failā, līdz jūs dodaties prom no mūsu tīmekļa vietnes. Sīkdatne pazudīs, ja jūs nepiekļūstat vietnei kādu laiku.

Paliekošās sīkdatnes: šāda veida sīkdatnes paliek jūsu pārlūkprogrammas sīkdatņu failā ilgāku laiku. Šis laiks ir atkarīgs no izvēles, ko jūs pieņemat, uzstādot savu interneta pārlūkprogrammu. Paliekošās sīkdatnes ļauj nodot informāciju uz tīmekļa serveri katru reizi, kad kāds apmeklē vietni. Paliekošās sīkdatnes ir pazīstamas arī kā izsekojošās sīkdatnes. Šajās sīkdatnēs var glabāties, piemēram, bet ne tikai, Vietnes valodas iestatījumi, lai atcerētos nākamā apmeklējuma laikā izmantojamo Vietnes valodu.

Trešo personu sīkdatnes

rojahotel.lv var jebkurā laikā izmantot trešās personas reklāmas sniedzēju, apmeklētāju plūsmas analītikas pakalpojumu sniedzēju un citus rīkus, lai nodrošinātu reklāmas un izsekotu mūsu komunikāciju ar Vietnes lietotāju. Trešās personas var izmantot sīkdatnes, lai izvērtētu reklāmu efektivitāti un personalizētu reklāmas saturu. Informācija, ko trešās personas - reklāmas sniedzēji var vākt, var iekļaut tādus datus kā ģeogrāfisko atrašanās vietu vai kontaktinformāciju, piemēram, e-pasta adresi.

rojahotel.lv tīmekļa vietnē var tikt ievietotas saites uz trešo personu interneta mājaslapām, kurām ir savi lietošanas un personas datu aizsardzības noteikumi, par ko rojahotel.lv nenes atbildību.

Sīkdatņu atļaušana un bloķēšana

Jūs varat atļaut vai bloķēt sīkdatnes, mainot savas interneta pārlūkprogrammas iestatījumus. Lūdzam skatīt savas pārlūkprogrammas instrukcijas lai uzzinātu vairāk par to, kā mainīt savas pārlūkprogrammas iestatījumus.

Lūdzam ņemt vērā, ja sīkdatnes tiek bloķētas, noteiktas rojahotel.lv tīmekļa vietnes īpašības nebūs pieejamas.

Grozījumi Privātuma politikā

rojahotel.lv ir tiesības vienpusēji grozīt Privātuma politiku, padarot pieejamu Klientam tā aktuālo versiju. Ar privātuma politikas aktuālo versiju iespējams iepazīties rojahotel.lv tīmekļa vietnē https://www.rojahotel.lv/privatuma-politika.

Privātuma politika pēdējoreiz atjaunināta 2020. gada 24. novembrī